ZADZWOŃ 24h/7
733 342 233

Filmy instruktażowe na kanale You Tube

Rozmowa z dr Krzysztofem Matkwskim, wiceprezesem Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa. Ekspert opowiada o szkodliwości pleśni i innych grzybów, które pojawiają się w zawilgoconych mieszkaniach. Nalotów grzyba nie można lekceważyć. Fruwające w powietrzu zarodniki oraz mykotoksyny są bardzo groźne zwłaszcza dla alergików, osób cierpiących na choroby serca i rekonwalescentów po dolegliwościach nowotworowych. W filmie usłyszycie szereg praktycznych porad: m.in czym pryskać zagrzybioną ścianę, jak odróżnić pleść od wykwitów solnych itp.

Czym grozi grzyb na ścianie i jak się nalotu pleśni bezpiecznie pozbyć?

Nie każdy owad, który znajdziemy w łóżku musi być pluskwą. Moi klienci najczęściej mylą ją z bardzo młodym karaczanem,  zwanym potocznie prusakiem, choć jeśli się dobrze przyjrzeć między tymi owadami są znaczące różnice. Jeśli napotkany owad przypomina wyglądem małą pestkę od jabłka – to niemal na bank jest to pluskwa. Te mniejsze osobniki mogą kojarzyć się z siemieniem lnianym lub nasionami sezamu. Pewność zyskamy porównując znaleziony egzemplarz ze zdjęciami zamieszczonymi na tym filmie.

Jak rozpoznać pluskwę?
Poradnik praktyka DDD.

Oto pierwsza część videoporadnika naszej firmy. W tym odcinku przedstawiamy cykl rozwojowy pluskwy. Dzielimy się wiedzą na temat fizjologii tego owada z potencjalnymi klientami wychodząc z założenia, iż jej znajomość przyczyni się do efektywniejszego działania w walce z tą prawdziwą plagą polskich miast.

NISZCZENIA KORONAWIRUSA SARS-CoV-2

dezynsekcja i deratyzacja

O NAS

ZADZWOŃ

Felicitas

ul. Zielone Wzgórze 61

58-340 Sierpnica

Poradnik: cykl rozwojowy pluskwy - co warto o pluskwach wiedzieć przed dezynsekcją