PRODUKTY

dezynfekcja

NISZCZENIA KORONAWIRUSA SARS-CoV-2

PRAPARAT DO RĄK
ANTYBAKTERYJNY I ANTYWIRUSOWY

do dezynfekcji bez użycia wody i mydła

ZASTOSOWANIE: Idealnie sprawdza się we wszystkich miejscach publicznych m.in. na zakupach, w środkach komunikacji publicznej, w restauracji, w hotelu, w szkole i w pracy. Wygodna, nieduża butelka może być zawsze pod ręką: w torebce, w samochodzie, na biurku w pracy.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść niewielką ilość produktu na dłonie, uwzględniając przestrzenie między palcami oraz paznokcie i wcierać. Pozostawić do wyschnięcia (min. 30 sek.) Nie spłukiwać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Nie stosować na podrażnioną skórę.

NATURALNE SKŁADNIKI, DELIKATNY DLA SKÓRY: Mimo silnego działania antyseptycznego, preparat jest delikatny dla skóry, ponieważ zawiera glicerynę i wyciąg z aloesu, które skutecznie nawilżają i chronią skórę. Olejek z drzewa herbacianego oprócz walorów zapachowych ma silne działanie antyseptyczne.

SKŁAD: alkohol izopropylowy 99,8%, gliceryna, żel aloesowy, woda utleniona 3%, olejek z drzewa herbacianego.
Z uwagi na dużą zawartość alkoholu, żel ma rzadką konsystencję.

OSTRZEŻENIA: Unikać kontaktu z oczami, w przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Środek łatwopalny!

Procedura według instrukcji WHO. min. 65% alkoholu
Z uwagi na problemy z dostępnością komponentów,
ilość produktów jest ograniczona.

PODRĘCZNY PŁYN DO DEZYNFEKCJI ANTYBAKTERYJNY I ANTYWIRUSOWY

do powierzchni dotykanych przez wiele osób

Oferujemy  podręczny płyn, który warto mieć zawsze przy sobie – w torebce, samochodzie, na biurku w pracy. Czynnikiem biobójczym jest optymalne stężenie alkoholu – 65-70%. Płyn zawiera olejek z drzewa herbacianego, który oprócz walorów zapachowych również ma silne działanie antyseptyczne.

PRZEZNACZENIE: Płyn służy do szybkiej dezynfekcji najbardziej narażonych na przenoszenie wirusów i bakterii chorobotwórczych, niewielkich powierzchni: klamek (i ich okolic), poręczy, uchwytów (np. wózków sklepowych), blatów, przycisków, włączników, terminali płatniczych itp. Idealnie sprawdza się we wszystkich miejscach publicznych m.in. na zakupach, w środkach komunikacji publicznej, w restauracji, w hotelu, w szkole i w pracy.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed dezynfekcją usunąć za pomocą wody (ewentualnie wody z detergentem) i ścierki wszelkie zanieczyszczenia. Spryskać preparatem całą dezynfekowaną powierzchnię, niczego nie pomijając. Odczekać 30 sekund. Wytrzeć ręcznikiem papierowym. Nie stosować na skórę. Używać rękawiczek ochronnych.

SKŁAD: alkohol izopropylowy 99,8%, woda, olejek z drzewa herbacianego.

OSTRZEŻENIA: Unikać kontaktu z oczami, w przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Środek łatwopalny!
Nie stosować na powierzchnie wrażliwe na wysokoprocentowy alkohol.

Procedura według instrukcji WHO. min. 65% alkoholu

W sytuacji, gdy nie ma możliwości umyć rąk wodą i mydłem, WHO zaleca w walce z koronawirusem używanie preparatów antyseptycznych o natychmiastowym działaniu.

Takim środkiem jest nasz żel w poręcznym opakowaniu, który jest bakterio, wiruso i grzybobójczy. Aloes, gliceryna i olejek z drzewa herbacianego zadbają o skórę dłoni.

Wszelkie klamki, przyciski, poręcze, włączniki, uchwyty itd. to przedmioty, na których jest najwięcej bakterii i wirusów. Warto je regularnie dezynfekować.

Przy zamówieniach niestandardowych lub powyżej 10 szt. prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Strona główna | Produkty | Usługi | Poradnik | Kontakt

Strona stworzona w kreatorze www WebWave © 2020

Felicitas

ul. Żeglarska 58

53-2013  Wrocław

KONTAKT Z NAMI >